DANTELLİ TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ

tesettür elbise modelleri mevcuttur. Sipariş verdikten kısa bir süre içinde kargo yoluyla size elbiseniz kolaylıkla teslim edilir. Bu modeller çıktığı günden beri tüm kadınların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yeni tasarım olan dantelli tesettür elbise modellerin aşağıdaki bilgiler sayesinde öğrenebilirsiniz.

 

  1. Dantelli Krep Elbise

 

Şu an iki adet renk seçeneği mevcut olan dantelli krep tesettür elbise modelinin ayrıca birçok ölçü beden seçeneği bulunmaktadır. Kaliteli örme dantellerden tasarlanan bu elbise modeline kesinlikle bir göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde indirim fırsatı bulunmaktadır.

 

  1. Çiçek Kemerli Dantel Elbise

 

Sadece beyaz bir rengi bulunan neredeyse tamamı dantellerle kaplanmış olan çiçek kemerli dantel elbise modeli kesinlikle çok şık durmayı başarıyor. İnternet üzerinde birkaç ölçü beden seçeneği barındıran çiçek kemerli dantel elbise modelini kaçırmadan hemen satın almalısınız.

 

  1. Rana Dantel Elbise

 

Tam tamına altı adet renk seçeneği olan rana dantel elbise çok kaliteli dantel modellerinden imal edilerek hazırlanmıştır. Gerçekten çok güzel bir tasarıma sahip olan rana dantel elbise internet üzerinde çok fazla sayıda satılarak rekor kırmıştır. Çok güzel ve kaliteli bir şekilde hazırlanan bu elbise modeli kadınların ilgisini fazlasıyla çekmiş durumdadır.

 

  1. Alya Dantel Elbise

 

Tesettür denilince düşünmeden söylenebilecek giyimlerden biride abiyeler olsa gerek. Hızla yayılan tesettür giyimde abiyelerin yeri ayrıdır. Tasarımın güçlülüğü ve git-gide artan tesettür giyim arz talep neticesinde bu kulvarda özgüvenli bir şekilde ilerliyor. Hangimiz bu özgüvene sahip olmak istemeyiz ki? Abiye elbise olarak ta hizmet vermekte olan tesettür giyim sektörü ülkemizde abiye elbise üretimi noktasında fazlaca bir üreticiye sahiptir. Tesettür abiye için elbise olarak ta üretimlerin olması bayanların gündelik şıklığını da gösterme açısından önemli yer tutuyor. Hazır giyimde istenilen kalıpta abiyeler bulamayanlar özel dikim siparişi verecek üretici işletmeleri bulabilmektedir. Son derece zarafetin adresi olan abiye elbiseler düğünlerin ve özel gecelerin vazgeçilmez şıklık arzusudur. Gençlerin ve orta yaşların sıklıkla başvurduğu ve hatta abiye giyilmeyen bir düğünün düşünülemeyeceği genel kanı olarak herkesçe bilinir. Sizde bir düğünde sultan edasıyla yürümek istemez misiniz?

 

Abiye Seçimi Hakkında Bilgiler

 

Bayanların olmazsa olamazı şık görünüm ve zarafet olsa olsa abiyelerin tercih edilmesiyle gerçekleşir. Bu şıklığı elde etmenin bazı yolları vardır. Mesela kendi boyunuzu ve vücut şeklinizi bilmeniz yeterli olacaktır. Her vücut şekli farklı kalıplarla ifade edilebilir. İnce belli olmak, kalın belli olmak, omuzların genişliği ve bacak boylarının önemi abiye alımlarında yararlı bir bilgi olacaktır. Ten renginizin abiye ile olan uyumu size güzel bir görünüm kazandıracaktır. Uzun boylu olmak elbette abiye konusunda bir avantajdır. Boyu kısa olanlarında abiye alırken tercihlerini bol kesim yapmamaları konusunda bilgi sahibi olmaları gerekir. Tesettür giyimin en modern görünümlü hali herhalde abiye kostümleridir. Bu kostümlerin sahibi olmak istemez misiniz?

Hiçbir dantel elbise modelinde olmayan örme dantel tasarımı ile internet üzerinde en çok satış yapan kıyafetler arasındadır alya dantel elbise. Şu an için sadece iki renk seçenek özelliği bulunan bu dantel elbise modeline bir göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca alya dantel elbise indirim fırsat kampanyasında bulunan modellerden biridir.

 

  1. Selen Dantel Elbise

 

Çok kaliteli örme dantellerden imal edilen selen dantel elbise modelinin internet üzerinde beş adet renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca şık tasarımı ile birçok kadının dikkatini çekmeyi başarmıştır selen dantel elbise modeli.

 

  1. Petek Dantel Elbise

 

Gerçekten çok şık bir tasarımı bulunan petek dantel elbise modeli internet üzerinden çok fazla sayıda satılmayı başarmış durumdadır. Tek renk özelliği bulunan petek dantel elbise modeline kesinlikle internet üzerinden bir göz atmanız önerilir.

Gün içinde belirli aktiviteler için standart kıyafetler kullanılsa da, alışveriş için veya kısa süreli bir ziyaret içinde kıyafet değiştirme ihtiyacı hissedilir. Gündelik hayatta da şık olabilmek ev hanımları için zor değil. Desenli bir gömleğin siyah bir pantolonla veya siyah bir pantolonun mavi bir tunikle birleştirilmesi hızlı ve kolaydır.

Davetler İçin Seçenekler Daha Fazla

 

Davetlerde ve düğünlerde ilk akla gelen tesettür elbise modeli abiye olmakla birlikte, bugün birçok tesettür elbise modelini davetlere uygun hale getirmek mümkün. Dantel ve güpür detaylı gömlerlek ve tuniklerin yanında uzun elbise modelleri de farklı mekanlarda kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Mürdüm, haki yeşil, koyu mavi gibi renkleri parlak farklı bir parçayla birleştirmek ve uygun bir eşarpla tamamlamak kolay bir davet elbisesi haline gelecektir.

Abartılı Aksesuarlardan Uzar Durun

 

Tesettür elbiseler sadeliği ile göz dolduran kıyafetlerdendir. Fazla renklerle ve aksesuarlarla kıyafetin görünümü boğulmamalıdır. Aksesuarlarda tek parça objeler kıyafet sadeliğine de hizmet eder. Üst üste sarkan kolyeler, kemerler veya abartılı çantalar yerine inci kolye, su damlası broşlar veya ince tarif kolyeler daha kıyafetle birlikte daha iyi çalışacaktır.

 

Çalışan Hanımlar İçin Takımlar

 

İş yerinde tesettür elbise giyinmenin en kolay yolu takımlar olacaktır. İkil takımlar koyu renkleri ve bütünleşik duruş ile ofis çalışma hayatı için idealdir. Gerektiğinden takımlar birbiri ile doğru renklerde eşleştirilerek de yeni kıyafet oluşumlarına olanak tanır.

 

Siyah Kıyafetleri Zenginleştirin

 

Tipik olarak tesettür giyimde siyah tercih edenlerin birkaç dokunuş ile kıyafetlerini hareketlendirmeleri hiç de zor değil. Düz siyah kıyafetlerle birlikte kullanılacak alt ve üst parçalarda dantel, şifon ve kadife gibi zengin kumaş özellikleri kullanılabilir. Mütevazi dış görünümü tercih edenler için bu tür küçük detaylar siyah renklerinizi donuk halden kurtulmasını sağlar.

 

Kol ve Paça Uzunluklarına Dikkat

 

Etek ve pantolon boylarının bedene uygun olmasına dikkat edilmelidir. Genelde kesimleri bileklerde biten bu parçalar, topuklu ayakkabı kullanıldığında topuğun birkaç santim altında kalmalıdır. Fazla uzun ve yerlere değmemesine dikkat edilmelidir. Tuniklerin, gömlekleri ve elbiselerin kol boyları parmak uçlarına uzanmamalı, bilekte biten ve avuç içine girmeyen uzunlukta bırakılmalıdır.

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?