TESETTÜR DIŞ GİYİM MODASI
Tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği ürün seçeneklerinden biri tesettür dış giyim modellerdir.
Şal Modelleri Dikkat Çekiyor!
Eşarp modelleriyle dikkat çeken tesettür giyimde bu Ürünlerimizin seçimi son derece önemli ve özeldir.
EŞARP KULLANIMI NASIL OLMALIDIR?
Tesettür bayanların kullanmaktan zevk aldığı ve her zaman rahatlığından söz ettikleri eşarp modelleri, oldukça kullanışlı modellerdir
TRENÇKOT NEDEN TERCİH EDİLİR?
Soğuyan hava koşullarına uygun özellikler giyim dünyasında kullanıldığında rahat edilebilecek kıyafetler arasında trençkotlar yer almaktadır.
Tesettür Takım Modasında Trendler
Kadınların her gün kıyafet kombinlemek için geçirdikleri zaman azımsanmayacak kadar olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda kadınları bu sıkıntıdan kurtaracak tesettür ikili takım modelleri alternatif bir yol diyebiliriz.
PARDESÜ MODELLERİ VE ÖZELLİKLERİ
Bu kış pardesü modellerinde pamuklu ve gri tonlardaki kumaşlar oldukça dikkat çekiyor. Kaşe doku, pamuklu ve ekose desenler ile ana renkler, hardal, mor ve tonları ile bordonun çarpıcı tonlarında hazırlanan modeller boyut olarak da çeşitlilik kazanıyor.
KLASİK STİL İÇİN İPUÇLARI
Özel organizasyonlarda, ofiste, günlük giyimde… Klasik stil her konseptte zarafetin ve bilgeliğin sembolü. Peki, hangi detaylara dikkat ederek kombini klasik stile uyarlayabileceğinizi biliyor musunuz?
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK AKSESUARLAR ŞAL NATURAL SCARF’DA
her gün kullandığımız ve sürekli yenilemek durumunda kaldığımız bone ve tokaları naturalscarf.com adresinden temin edebilirsiniz.
BÜYÜK BEDEN TESETTÜR GİYSİLER NASIL SEÇİLMELİ?
Son dönemlerde büyük beden tesettür giysi bulabilmek bir hayli kolaylaştı.
TESETTÜR KIYAFETLERDE DIŞ GİYİM İLE UYUMLU KOMBİNLER OLUŞTURUN
Davet ve organizasyonlara giderken dış giyim parçası olarak kap seçimi yaygındır. Çiçekli uzun bir elbise düz tesettür kap ile çok uyumlu olabilir.
TESETTÜR GİYİMDE ŞIK TUNİK KOMBİNLERİ
Tunik, tesettür giyim tarzının en şık parçalarından birisidir. İnternette, çeşitli çarşılarda, alışveriş merkezlerinde pek çok tunik modelleri görmekteyiz. Tunik, farklı renk ve desenlerde olan, pantolon ve eteklerin üzerinde, günlük kıyafetlerde daha sık
DOĞRU ŞAL SEÇİMİ
Tesettür giyim onsuz olmuyor. Peki, Nasıl Eşarp Almalıyım sorusuna cevap ararken hangi kriterler göz önüne alınmalı?
TESETTÜR TUNİK NASIL OLMALI?
Günlük giyimden özel organizasyonlara, tunikler her konseptte size eşlik edebilir. Kombin içinde tuniğin daha eforlu bir tesir alana getirmesi için doğru tercihin yapılması gerekiyor.
Battaniye Şallar nasıl Kullanılır?
Soğukların gelmesiyle birlikte atkı, bere ve eldiven üçlüsü ortaya çıktı. Bu sene atkıdan daha çok tercih edilen battaniye şallar 2019-2020 kış modasına damgasını vuruyor. Yüzlerce desenden ve renkten oluşan battaniye şallar yumuşak dokusuyla sıcak tutuyo
FERACE MODASININ BU SEZON DİKKAT ÇEKEN MODELLERİ
Kapalı bayanlara tek parça ile şık olmanın en kolay yolunu sunan tesettür ferace modelleri, bu yıl yine mevsime uygun tasarımları ile birlikte herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?