TRENÇKOT VE KULLANIM ALANLARI
Hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez dış giyim ürünü olan trençkotların kökeni İngilizlere dayanır.
TESETTÜR KIYAFETLERDE DIŞ GİYİM İLE UYUMLU KOMBİNLER OLUŞTURUN
Davet ve organizasyonlara giderken dış giyim parçası olarak kap seçimi yaygındır. Çiçekli uzun bir elbise düz tesettür kap ile çok uyumlu olabilir.
ZAMANSIZ KURTARICI DIŞ GİYİM: TRENÇKOT
Tielocken ismi ile bilinen ve Birinci Dünya Savaşına kadar giden geçmişi ile dış giyim parçası zamansız ve çoğu zamanda kurtarıcı bir ürün olarak kullanılmaktadır.
Kış Mevsimi için Tesettür Kıyafet Önerileri
Kadınlar, tesettür kıyafet seçimleri yaparken kıyafetlerin hem şık hem de rahat olmasına önem göstermektedir. Özellikle kışın ofis ortamında çalışan kadınlar için kıyafet seçimi oldukça zordur.
ŞAL VE EŞARP BAĞLAMA ŞEKİLLERİ
Yeni kapananların en büyük dertlerinin başında eşarp ve şal bağlamak gelir. Siz de ayna karşısında dakikalarca şalınızı bağlamak için mi uğraşıyorsunuz?
SONBAHARIN GÖZDE RENGİ TOPRAK
Sonbahar yağmurlarının ülkemizde yavaş yavaş kendini hissettirmesi kimilerini hüzne boğarken kimilerini derin bir huzura sürüklüyor.
SWEATSHİRT KOMBİN ÖNERİLERİ
Gerek rahatlığı gerekse de şıklığıyla hepimizin sevdiği sweatshirt mevsimi geldi. Sonbahar, kış hatta bahar aylarında bile giydiğimiz sweatshirtler rahatlığı seven herkesin kombinin bir parçası durumunda. Cool görünmeyi seviyorsanız sweatshirtler her komb
ŞAL VE EŞARP BAĞLAMA ŞEKİLLERİ
Yeni kapananların en büyük dertlerinin başında eşarp ve şal bağlamak gelir. Siz de ayna karşısında dakikalarca şalınızı bağlamak için mi uğraşıyorsunuz?
EŞARP KULLANIMI NASIL OLMALIDIR?
Tesettür bayanların kullanmaktan zevk aldığı ve her zaman rahatlığından söz ettikleri eşarp modelleri, oldukça kullanışlı modellerdir
EŞARP MODELLERİ VE EŞARP SEÇİMİ
Eşarplar başörtüsü kategorisinde yer almaktadır ve kapalı kadınların başlarını örtmeleri için kullanılmaktadır. Bone üstüne örtülerek toplu iğnele ile şekillendirilen eşarplar sade ve çiçek baskılı desenler ile tasarlanmaktadır.
EŞARP MODELLERİ İLE AKSESUAR KULLANIMI NASIL OLMALIDIR?
Günlük yaşamda şık olmak isteyen tesettürlü kadınların tercihini dikkat çeken modellerden yana kullanmaktadır. Kaliteli kumaşı ile kaymayan eşarplar harika dokusu ile de her zevke hitap etmektedir. Eşarp modelleri sezonun moda olan renkleri ile birlikte t
Günlük Kullanıma Uygun Eşarp Modelleri
Eşarp kullanan tesettürlü hanımların sayısı oldukça fazladır. Birçok farklı tesettür firması her yıl eşarp üretiminde yeni modeller ve renkler ile farklı alternatifler sunmaktadır.
Tesettür Takım Modasında Trendler
Kadınların her gün kıyafet kombinlemek için geçirdikleri zaman azımsanmayacak kadar olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda kadınları bu sıkıntıdan kurtaracak tesettür ikili takım modelleri alternatif bir yol diyebiliriz.
İddialı Bir Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?
Sürekli değişim gösteren tesettür modası her yeni sezon farklı tarzlar ile karşımıza çıkmaktadır. Kapalı kadınlar tesettür kombin oluştururken hangi trendleri göz önüne almalı ve kombinlerinde nasıl bir uyum oluşturarak tarz bir görünüme sahip olmalı?
Tesettür Kombinlerde Renk Uyumu
Kombinlerde renk uyumu pek çok sebeplere göre farklılık gösterebilir. Mevsim şartları, kişisel zevkler gibi nedenlerden dolayı yapılan renk seçimleri farklılık göstermektedir. Tesettürlü kadınların tercih ettiği renk seçenekleri karşı tarafa pek çok şey h
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?