PARDESÜ MODELLERİ VE ÖZELLİKLERİ
Bu kış pardesü modellerinde pamuklu ve gri tonlardaki kumaşlar oldukça dikkat çekiyor. Kaşe doku, pamuklu ve ekose desenler ile ana renkler, hardal, mor ve tonları ile bordonun çarpıcı tonlarında hazırlanan modeller boyut olarak da çeşitlilik kazanıyor.
TARZINIZI YANSITAN TESETTÜR DIŞ GİYİM SEÇENEKLERİ
Pek çok marka ve tasarımcının kaleminden çıkmış diş giyim modellerini hemen bulabilirsiniz.
TESETTÜR ABİYELERDE GÖZ ALICI MODELLER NASILDIR?
Her kadının gardırobunda mutlaka abiyeler yer almaktadır. Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan hanımlara özel bu yıl modern ve göz alıcı şıklıkta olan modeller ilgi görmektedir.
HER ZEVKE UYGUN TESETTÜR TUNİK MODELLERİ
Kadınların dış giyim alışverişlerinde ağırlık verdikleri tesettür tunik modelleri özellikle gündelik yaşam seçimleri için zengin içerikli bir alternatif sunuyor.
ZARİF’TE TESETTÜR KABAN MODELLERİ
Şu anda neredeyse kış iklimine girmiş durumdayız. Artık soğuk havalarda bir kaban giymek gerekecektir. İnternet üzerinde ise birçok kaban modeli ve fırsat kampanyaları bulunmaktadır. Sizin istediğiniz model ve özelliklere uyumlu kaban modellerini kesinlik
TESETTÜR KOMBİNLERDE RENK UYUMU
Renk uyumları birçok nedenlere göre değişiklik gösterebilir. Mevsim şartları, kişisel tarzlar gibi sebeplerden dolayı yapılan renk seçimleri değişlik göstermektedir.
HER TARZA HER YAŞA GÖRE EN ŞIK TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ
Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi, elbiselerle bu sezon da şıklığınıza şıklık katacaksınız. Geçmişte alternatifi zor bulunan tesettür elbiselerde son senelerde durum değişmeye başladı.
TRENÇKOT NEDEN TERCİH EDİLİR?
Soğuyan hava koşullarına uygun özellikler giyim dünyasında kullanıldığında rahat edilebilecek kıyafetler arasında trençkotlar yer almaktadır.
TESETTÜR KOMBİN İLE FARK YARATAN TERCİHLER
Kombin yaparken zaman zaman sıkıntı yaşıyoruz. Tesettür kombin kategorisi sayesinde yeni kombin önerileri ile tanışarak özel günlerde farklı stiller oluşturabilirsiniz.
TESETTÜR GİYİMDE ŞIK TUNİK KOMBİNLERİ
Tunik, tesettür giyim tarzının en şık parçalarından birisidir. İnternette, çeşitli çarşılarda, alışveriş merkezlerinde pek çok tunik modelleri görmekteyiz. Tunik, farklı renk ve desenlerde olan, pantolon ve eteklerin üzerinde, günlük kıyafetlerde daha sık
TESETTÜR KIŞ MODASINDA YENİ MODELLER NASILDIR?
Kış koleksiyonlarının vazgeçilmez parçası olan kabanlar bu yıl oldukça çeşitliliğe sahiptir. Her yaşa ve her zevke hitap eden modeller tesettür giyimde yerini almaktadır.
KIŞ SEZONUNDA TESETTÜR DIŞ GİYİM DETAYLARI
Moda sektöründe yerini sağlamlaştıran tesettür giyim, her mevsim için kendi trendini oluşturmaya devam ediyor.
DOĞRU KOMBİN ALIŞVERİŞİ YAPMANIN ÖNEMİ NEDİR?
Genellikle toplu yapılan alışverişler daha ekonomik olmaktadır. Böylece kadınlar hem farklı ürünlere sahip olabilmekte hem de fiyatlar konusunda daha rahat olabilmektedirler.
TESETTÜR ELBİSELERİ KÜÇÜK DEĞİŞİMLERLE FARKLILAŞTIRIN
Gün içinde belirli aktiviteler için standart kıyafetler kullanılsa da, alışveriş için veya kısa süreli bir ziyaret içinde kıyafet değiştirme ihtiyacı hissedilir.
BU YILIN EN GÜZEL TESETTÜR MODELLERİ
Tarz sahibi kadınlar için her yıl en başarılı ve en ayrıcalıklı tasarımların yer aldığı kadın tesettür modelleri yazlık ve kışlık alternatifleri ile satışa sunulmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?